Temat: Reggae Analog
View Single Post
stare 19th April 2012, 14:25   #1 (permalink)
replay
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2012
Postów: 39
Exclamation Reggae Analog

Siostry i Bracia!
Już 21 kwietnia, sobota dzięki Analog będziecie uczestniczyć w wyśmienitej imprezie ska, roots, reggae!!!
Analog to ciepłe i dobrze urządzone wnętrze, z bardzo dobrym zaopatrzeniem i miłą obsługą, a Reggae Analog to styl grania - wypuścimy Wam płyty winylowe.
Szanujemy i cenimy rzemiosło artystyczne, z radością przekażemy Wam to co w tej muzyce najważniejsze!

Ten wieczór uprzyjemnią Wam:

---- SKAzik ----
aka Dj Absztyfikant

Reprezentant Lublina-

Założyciel i perkusista Rabadabuka Riddim Bandu.Współtworzy także inne przyjacielskie projekty muzyczne oscylujące wokół brzmień karaibskich.

[url=http://www.facebook.com/rabadabuka]Rabadabuka Riddim Band | Facebook[/url]

Jako mały chłopiec zaczął słuchać polskiego jazzu i swingu to otworzyło mu umysł i zaczął poszukiwać najciekawszych gatunków i odłamów muzyki akustycznej i elektronicznej.Odkrywał i uwodził co mu w ręce wpadło aż poznał SKA i jamajską krainę miłości.Uwiódł ją i zakochał się w niej.Jego związek i miłość do muzyki nigdy nie przeminie

--- Replay Selecta ---
Dzięki otwartemu umysłowi, ciekawości, poszukiwaniom odnalazł się wśród jamajskich i europejskich wykonawców. Współtwórca miejsc kulturalnych na mapie polski oraz stolicy. Powstał – jak Feniks z popiołów i uparcie dąży do celu.
Grał cykliczne imprezy muzyczne, najpierw w środy, potem w czwartki w Surf Club,obecnie prowadzi imprezę w każdy wtorek w Coco de oro,w środy jest gościem Mocca Music Club, a w czwartki jest gościem Indecksu . Inicjator i pomysłodawca: Reggae za Kulisami, Reggae Bandstand, w parku praskim, Bass in Basement. Wypuszczę mało znane ale tłuste tracki roots, reggaae, rub a dub.

Analog
21.04.2012 Sobota
ul. Nowogrodzka 11 ( w podwórzu )
Start: 21:00
Wstęp: Free

Patroni medialni:

>>> [url=http://warszawa.gdzieco.pl/]Warszawa - Wydarzenia kulturalne w Warszawie - Informator Kulturalny Gdzieco.pl[/url]
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg sound_system.jpg (46.5 KB, 0 wyświetleń)
replay jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem