View Single Post
stare 5th November 2009, 23:56   #1 (permalink)
dzamejka
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2009
Postów: 4
Domyślnie DŻAMEJKA - SINGIEL TOLERANCJA - REGGAE Z KLUCZBORKA

[center:cd6fc31eb2]Ukazał się SINGIEL Kluczborskiego zespołu DŻAMEJKA - grającego muzykę Reggae Ska i DUB. [/center:cd6fc31eb2]

[center:cd6fc31eb2][url=www.Dzamejka.pl]WEJDŹ NA STRONĘ ZESPOŁU[/url][/center:cd6fc31eb2]

[center:cd6fc31eb2][/center:cd6fc31eb2]


Cytat:
Początki to 2008 rok, a raczej jego końcówka. Dwóch młodych muzykantów Bartek (Wafel), Kamil (LamA) pomyśleli o założeniu kapeli grającej Roots Reggae. Były próby, był jeden koncert... kapela się rozpadła. Powodem rozpadu był brak zainteresowania i chęci do gry. Pozostałymi członkami składu byli: Marcin "JahGała" perkusja, Janusz "Guma" klawisze, Mateusz "Żółwik" wokal, i tuż przed rozpadem doszedł Michał "Japa" grający na bongosach.
Po nie całym miesiącu LamA myśli o tym aby grać dalej. Zespół zaczął więc grać intensywnie próby na nowo, tyle że w nieco odmienionym składzie i repertuarze. Ze starego zostali tylko Mateusz "Żółwik" przeszkadzajki i Michał "Jah" konga. Dołączyli do nas Jacek "Siwy" gitara, teksty i muzyka, Patrycja "Kame" klawisze, Adam "adaśko" perkusja oraz Marek "jabol" wokal. Należy wspomnieć jeszcze o Jacku który zrobił cały materiał na płytę w postaci muzyki i tekstów. Aktualnie nagraliśmy już pierwszy utwór DEMO w przy kluczborskim studio PULS mającym swoją siedzibę w Ligocie Górnej. Utwór dostępny jest w dziale "Multimedia". Nagrywamy dalej, i nie zamierzamy przestać - nie jest łatwo, kosztuje to wszystkich dużo nerwów ale przecież nie jest aż tak źle. DŻAMEJKA szykuje się powoli do zagrania pierwszego koncertu, i będzie to prawdopodobnie w wieczór Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na rynku w Kluczborku.
Aktualnie poszukujemy instrumentów dętych do składu, pozwoli to na dodanie do naszej muzyki niezbędnych elementów rytmicznych, i spowoduje lepszą jakość całości instrumentali. Chętnych muzyków zapraszamy do współpracy już teraz!.
dzamejka jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem