View Single Post
stare 3rd June 2018, 18:11   #29 (permalink)
Yoda
Senior Member

Domyślnie

Test na to, kto jest lepszym przyjacielem: żona czy pies?
Zamknij oboje w bagażniku, po godzinie otwórz i zobacz, kto się będzie cieszył że Cię znowu widzi.

Przychodzi facet do lekarza twierdząc, że jest ogólnie w złej kondycji fizycznej. Doktor poddał go całej serii badań, po czym mówi:
- Wie pan co? W tej chwili nie mogę dokładnie stwierdzić co panu dolega, ale myślę, że to wszystko przez alkohol.
- A jest tu jakiś trzeźwy lekarz? :D

Dwie przyjaciółki pijane w sztok wracały do domu po imprezie. Postanowiły skrócić sobie drogę i przejść przez cmentarz. Nagle jednej zachciało się sikać. Zdjęła majtki, wysikała się między grobami, podtarła majtkami i je wyrzuciła. Druga poszła za jej przykładem, ale szkoda jej było fajnych majtek i podtarła się kokardą z jakiegoś wieńca. W końcu powolutku dotarły do domu.
Następnego dnia mąż jednej dzwoni do męża drugiej:
-Co nasze dziewczyny robiły w nocy? Moja wróciła kompletnie pijana i bez majtek!
A drugi:
-A co ja mam powiedzieć? Też przyszła pijana i bez majtek, a do tego miała wepchniętą w tyłek wstążkę z napisem "Nigdy cię nie zapomnimy, koledzy z siłowni"... :D

- Tato, chyba jestem gejem. Nie jestem pewien.
- Chodź, pokażę ci gejowskie obrazki i wtedy odpowiesz.
- I jak? Podoba ci się?
- Nie, to obrzydliwe.
- Czyli nie podoba ci się widok współżyjących mężczyzn?
- Z reguły podoba, ale nie jeżeli jesteś to ty i wujek Roman. :D

A to z życia, a nie netu.

Jedzie koleś przez pustynię na wielbłądzie.
Nagle patrzy, a obok niego coś przemknęło
bziuuuuuuummmm

Za pół godziny znów to samo - coś przemknęło....
bziuuuuummmmm

Mysli sobie: 'Muszę to rozkminić!' Zatrzymał się i czeka....
Patrzy - coś leci szybko! Stanął, rozkraczył się i zatrzymuje to COŚ. A to gość na wielbłądzie. Pyta się:
- Panie, co pan tak szybko smigasz??
- Panie, jak wielbłąd szybko zapierdziela, to jest mu chłodniej!

Gość niewiele myślac wsiadł na swojego i zapina go ostrogami i batem!
Lecą, lecą jak huragan! Lecą, lecą.... aż w końcu wielbłąd nie ma już siły - pada i wyrzuca jeźdźca.
Ten otrzepuje się, podchodzi do wielbłąda i sprzedaje mu zamaszystego kopa w dupę mówiąc:
- Co chuju, zamarzłeś????

Do lekarza przychodzi nastolatek i drżącym głosem zaczyna:
- Panie doktorze, mój przyjaciel przespał się z panienką i teraz boi się, że zaraził się jakąś chorobą weneryczną...
- To niech pan ściągnie spodnie - mówi lekarz - i pokaże mi tego przyjaciela..... :D
Yoda jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem