Temat: Cześć
View Single Post
stare 10th November 2017, 18:03   #2 (permalink)
Yoda
Senior Member

Domyślnie

Siemanero!

Bardzo szanujemy nowych Użytkowników, którzy chcą się przywitać
....dlaczego zaraz w najtrudniejszych chwilach? A w szczęśliwych momentach NIE? ;-) Gdy jest mi źle - wyżywam się na ciężkim Rocku, a także Metalu. Metal może nawet jest lepszy na wyżycie się, bo szybciej umysł się oczyszcza od tych wszystkich 'kaszan życiowych' :D A wcale nie jest taki straszny - momentami bardziej przystępny od Rocka (w zależności od humoru, stopnia wkurzenia itd.).
A w ramach radości też wpadam do basenu z Rockiem - ale chyba lżejszym.. cięższy to raczej na wyładowanie się.. no tak to u mnie wygląda :-)

Mamy takie różne wątki w dziale 'Off Topic' - zaprezentuj nam swoje rysunki, malowanki, zdjęcia... ;-) Nie tylko muzą się tu żyje - a już na pewno filmami też się żyje! Obejrzałem dużo dobrych ostatnio i jeśli będe miał czas - wyciągnę wątek na górę, żebyś miała łatwiej, Nazbierało się przez rock (od założenia wątku) mnóstwo świetnych filmów - kaszan tam nie ma, bo szanuję Użytkowników jak i siebie ;-)

Horrory jak na razie obejrzałem chyba wszystkie, które wyszły... Tak patrzę - mam 10 filmów do zaproponowania, ale horroru chyba nie ma żadnego (a z 2017 widziałem kilka) - więc na razie nie ma czego żalować; trzeba czekać na nowe :-)
SF też bardzo lubię, także jak coś będzie fajnego - na pewno wrzucę.
Przejrzyj dział 'Off Topic' i znajdź wątek 'Filmy' - mnóstwo dobrego kina tam jest.

No to miłego Rockowiska! :-)
Yoda jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem