Temat: Rock Radio
View Single Post
stare 11th March 2017, 15:01   #14 (permalink)
Fugazi
Senior Member

Domyślnie

No właśnie, kim ty w ogóle, tak naprawdę, jesteś? ... Przecież ty się nie znasz na muzyce.
Słucham jak co po nieturzy mówią za moimi plecami, nie wiem czy tak mogą powiedzieć, w każdym razie na pewno jeżeli czymś się zajmuję, to robię na sto procent, a to nie jest błaha sprawa, kiedyś były mi potrzebne wielkie nazwiska muzyki rockowej. Niestety, i tera tęż nie uważam, że są mi zbędni – jak chcą to zbagatelizować co poniektórzy, ale paleta kapel jest nie porównywalni większa niż kilka dekad temu, i mam ogromny wybór w tym rockowym torcie. Ale przecież jest taka muzyka, która traktowana jest na poważnie, która nie ma nic wspólnego z kiczowatością, bo to mnie drażni, jak widzę te dziesiątki zespołów które robią coś, co jest obiektywnie złe dla muzyki rockowej, jak są nie autentyczni bez jakiego kolwiek przekazu, to takie granie na emocjach słuchaczy.W ogóle cała ta fala pseudo kapel zabija muzykę. Wszech obecna komercja – zjawisko obejmujące muzykę, modę oraz technologie – stała się zakładnikiem muzyki prymitywnej, brzydkiej, balansującej na krawędzi bycia muzyką w ogóle. Każda muzyka ma być szczera, wtedy podnosi to jej jakoś o kilometry do góry. Mam w sumie kilka ulubionych gatunków muzycznych i wykonawców, aczkolwiek słucham wszystkiego. Ostatnio pochłaniają mnie muzycy, kapele, którzy grają odjazdowo, a jest to muzyka poważna a nawet taka muzyka apokaliptyczna, która nie ma nic wspólnego z kunktatorstwem bije z niej dobra chemia, zaangażowanie, pasja i najważniejsze są w tej muzyce emocje i doznania. Które coraz głębiej i jeszcze mocniej mnie pochłaniają.
I nie liczyłbym na to że mnie sprowokujecie do konwersacji na waszym poziomie, bo co to znaczy ''moherowe berety'' to znaczy że w waszych środowiskach bryluje taki prześmiewczy ton i takie określanie osób?... to tylko
pogratulować. Więc Wam proponuję byście szli pod prąd do rzek czystych i łąk zielonych chyba że w Waszych środowiskach to nie jest trendy
Jeżeli już piszę to piszę ze swadą i olbrzymim poczuciem humoru, i mam świadomość co piszę drogie Szpila Radio, jak Was czytam to tak naprawdę zabrakło Wam dystansu do waszej misji radiowej, której życzę jak najlepiej.
Ahoj
Fugazi jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem