Temat: Rock Radio
View Single Post
stare 10th March 2017, 08:34   #12 (permalink)
Szpila Radio
Junior Member

Domyślnie

Yoda widzę, że nie dociera do Ciebie tak więc wypunktuję Tobie :
1. Człowiek uczy się całe życie i nie wstydzę się tego, Ty natomiast dzieciaku powinieneś, bo tego nie robisz
2. Przeglądałem Twoje zbiory muzyczne i nie interesuję mnie jakakolwiek współpraca z Tobą. Nie masz nic ciekawego do zaoferowania swoją osobą jako człowiek i muzycznie również. Nie sztuką jest przepisać listę Eska Rock wyszukać utworów na YouTube (widzę, że to jest główne źródło Twojej wiedzy) i "zapakować" albumami chomika.
3. Jeżeli chodzi o Twoje nowości i tzw. Wasze zespoły tak np. zanim poznałeś zespół Skakanka, twórczość tego zespołu była prezentowana i jest ciągle na tzw. "Autopilocie" w naszym radio. Mało tego wstępnie byliśmy umówieni na wywiad, ale niestety ze względu na brak czasu (między innymi prace związane z rozbudową servera) projekt został chwilowo zawieszony. Oprócz tego nie byłby to pierwszy "młody" zespół którego gościliśmy. Do tego projektu promocji "młodych kapel" mamy zamiar w niedalekiej przyszłości wrócić.
4. Dzieciaku, zanim zaczniesz trollować u kogoś na serverze przygotuj się do tego. Czy mam tutaj na forum wkleić fragment zrzutu z Sql z Twoimi wulgarnymi wypowiedziami plus Twój adres IP wrocławskiego dostawcy internetu. Obrażałeś ludzi w przedziale wiekowym 40-60 lat DZIECIAKU !!! (no i będzie to waszym młodzieżowym żargonie siara , jak administracja forum porówna log. )
5. Nie pisz w formie liczby mnogiej (My Towarzysze) , pisz w swoim imieniu ....i odrobina pokory.
Proponuję zakończyć ten temat, bo się pogrążasz. Bez odbioru . Pozdrawiam serdecznie
Szpila Radio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem